Reality - RealityV této kategorii hledáte:
inzercia zdarma a bazár
Je nám líto, ale inzerát se již v bazaru nenachází.
Vypršela jeho platnost nebo byl smazán. Vyberte si z naší další nabídky inzerátů, kterou Vám bazar nabízí.


Archiv: Predám dom s veľkým pozemkom v lese. - [4. dubna 2024]


Dobrý deň ponúkam na predaj dom na veľkom oplotenom pozemku s výmerou 10400 m2.Pozemok je prevažne rovinatý, okrem domu sa na ňom nachádza maštaľ, tri garáže, jazierko a cez pozemok tečie potok. Na pozemku sú vysadené rôzne ovocné, listnaté aj ihličnaté stromy a kríky.
Dom má tri pramene vody a dve studne, má novú medenú elektriku. Odpad je riešený septikom. Kúrenie a ohrev zabezpečuje kotol na tuhé palivo a kombinovaný bojler. V spodnej kuchyni sa nachádza funkčná pôvodná kachľová pec. Až k domu vedie asfaltová cesta. Dom aj pozemok sú v osobnom vlastníctve. Dom je kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla v roku 2023.
Dom ma Súpisné číslo a veľká časť pozemku je vedená, ako zastavané plochy a nádvoria. Nie je problém tu stavať.
Dom je hneď obývateľný a predáva sa aj so zariadením.
Dom a veľký pozemok majú obrovský potenciál a veľkorysé možnosti využitia od víkendovej rekreácie, či trvalého bývania cez rodinnú farmu alebo hospodárstvo až po investíciu do budúcna.
Nechajte sa očariť touto našou ponukou v tichom prostredí pod lesom čím vám poskytne absolútne súkromie.

Dom sa nachádza kúsok od dedinky Janova Lehota.
Kontakt 0911 48 50 33
Cena je 284 000€

Na cene sa vieme dohodnúť. Uprednostňujem ludi s hotovosťou. Odchádzame zo Slovenska a je to posledná nehnuteľnosť ktorú predávame a vieme sa dohodnúť na akejkoľvek cene. Prepáčte ale s ľudmi bez hotovosti sa nejednám na cene.

 
© 2007-2024 Inzercia zdarma, bazár. Všechna práva vyhrazena.
EDITOVAT nebo SMAZAT inzerát bez registrace | Pravidla inzercie | Kontaktujte nás | RSS a služby | Mapa stránek | Ochrana osobních údajů
Železniční modely | Eventaro - vytvoř si svou akci
Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za obsah uverejňovaných inzerátov v systéme DoBazaru.sk. Akékoľvek kopírovanie alebo iné využívanie obsahu inzercie DoBazaru.sk je zakázané bez súhlasu prevádzkovateľa.

Do Bazáru hľadáte tiež pod spojením inzercia zdarma na internete. Ďalej tiež záujemcovia o automobily hľadajú inzercia áut všetkého druhu. Mamičky i oteckovia hľadajú pre svoje deti mimi bazar plný detského oblečenia i hračiek. Fauna inzercia je zase určená všetkým milovníkom zvierat. Môžete tu inzerovať všetky zvieratá. Pre milovníkov rýchlych strojov a veteránov je určená česká motoinzercia kde nakúpite nové aj ojazdené motorky alebo ich príslušenstva. Náš bazár je určený pre širokú verejnosť, kedy súkromná inzercia a tiež z časti komerčná inzercia je zdarma. Máte možnosť pridávať fotografie k Vašim inzerátom alebo je zviditeľňovať. Náš bazár môžete navštíviť aj cez stránky ebazoš kedy Vás presmerujeme do nášho bazáru a nájdete tak u nás inzeráty zadarmo. Staňte sa aj našim fanúšikom na facebooku a získavajte výhody pre fanúšikov profilu.

Česká verzia bazáru Bazar - inzerce zdarma
0.04